Riepu izmēri pēc automobiļa

Riepu izmēri pēc automobiļa

Lai palīdzētu jums izdarīt labāko izvēli, veicot pasūtījumu riepām, lūdzu, izvēlieties savas transportlīdzekļa marku no zemāk pieejamajā sarakstā.

Šis solis mums ļaus vieglāk identificēt riepas un izmērus, kas atbilst jūsu transportlīdzeklim. Mums ir riepas visām transportlīdzekļu markām, tāpēc jūs vienmēr atradīsiet riepu, kas atbilst jūsu vajadzībām, un to visu par nevainojamām cenām.

riepas

Kāds ir manas vieglās automašīnas riepu izmērs?

Labākais veids, kā uzzināt to, kādas riepas pasūtīt jūsu vieglajai automašībai, ir skatīt uz riepas apmales esošās norādas par izmēru, augstum un diametru.

Ja automašīna nav pie rokas, jūs varar izmantot mūsu konfigurācijas rīku tiešsaistē, lai iegūtu sarakstu ar riepām, kas ir savietojamas ar jūsu vieglo automašīnu. Vienkārši, skaidri un efektīvi. Ja jums nav sevišķi daudz zināšanu, šī izpēte palīdzēs atrast jūsu vieglajai automašīnai nepieciešamās riepas ar dažiem klikšķiem.

Priekšrocība: jūsu automašīnai ir iespējams uzlikt riepas, kuru svara un ātruma indeksi ir lielāki nekā oriģinālajām.

Ziemas riepām: ir iespējams izvēlēties ātruma indeku, kas ir lielāks nekā oriģinālajām vai vissezonas riepām. Mūsu ceļvedī par svara un ātruma indeksiem jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.