Tērauda disku meklēšana pēc automobiļa

Lai nodrošinātu automobiļa aprīkošanu par labākajām cenām, RiepuLīderis piedāvā plašu tērauda disku klāstu par zemām cenām, ko detalizēti aprakstījuši mūsu darbinieki.

Veiciet pasūtījumu bez steigas un izmantojiet vietnes meklētāju. Šis intuitīvais rīks radīts, lai piemeklētu jūsu automobilim piemērotākos diskus, tādējādi izvairoties no neatbilstošu disku iegādes. Nepieciešams norādīt vien jūsu automobiļa zīmolu un modeli, kā arī vēlamo diska diametru.

Pasūtiet vieglmetāla diskus ar atlaidēm

Daudzi autovadītāji pasūta tērauda diskus, lai izveidotu komplektu ziemai (diski + ziemas riepas), lai nebūtu jāveic disku uzlikšana ziemas riepām. Vairums tērauda disku ir masīvāki un smagāki nekā alumīnija diski, līdz ar to tie ir ideāli piemēroti maksimālai saķerei ar ziemas riepām.

Pateicoties mūsu konfigurācijas rīkam tiešsaistē, jūs varat vienkārši ievadīt savas automašīnas marku un modeli, lai skatītu visus savietojamos diskus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par tērauda diskiem, varat ielūkoties mūsu disku ceļvedī.

Atcerieties, ka riepu montāžas laikā ir būtiski pievilkt visas skrūves krusteniskā veidā. Plašāku informāciju skatiet rakstā par to, kā pieskrūvēt diskus.

Atbilstošai montāžai jāizmanto dinamometriskā atslēga un šāds griezes moments:

LiveChat
Whatsapp Messenger