Lietie diski pēc transportlīdzekļa

Lietie diski pēc transportlīdzekļa

Lai apskatītu plašu lieto disku klāstu, kas piemēroti tieši jūsu transportlīdzeklim, lūdzu, izvēlieties sava transportlīdzekļa zīmolu zemāk redzamajā sarakstā.

RiepuLīderis atlasīs visus disku modeļus, kas atbilst jūsu vajadzībām un ir pieejami par labāko cenu tirgū.

Lietie diski

Visas automašīnu zīmoli

Pasūtiet alumīnija diskus ar atlaidēm

Arvien plašāk izplatītie alumīnija diski ļauj personalizēt jūsu automašīnas izskatu, piešķirot tam augtākai klasei raksturīgu tēlu un ļaujot radkāli izmainīt automašīnas izskatu.

Alumīnija izmantošana ir padarījusi autobūves nozari demokrātiskāku. Pateicoties šim metālam, tagad ir iespējams izgatavot pievilcīgākus un vieglākus diskus.

Alumīnija diski ļauj uzlabot jūsu vieglās automašīnas veiktspēju. Vieglāki diski ļauj samazināt nenospriegotās masas, tādējādi uzlabojot komfortu, saķeri ar ceļu, kā arī samazinot bremzēšanas ceļa garumu un degvielas patēriņu.

Tiek piedāvāti vairāki alumīnija disku pārklājumi dažādām gaumēm – krāsoti, lakoti, pulēti u.c.

Alumīnija diski tiek piedāvāti visu veidu automašīnām un dažādos izmēros, tādēļ jūs varat mainīt savas vieglās automašīnas riepu izmēru. Ir iespēja uzlikt lielāka diametra diskus, piešķirot tai sportiskāku izskatu.

Jūs varat arī uzlikt lielākas riepas vai diskus, kas ir nedaudz izvirzīti ārpus automašīnas virsbūves, pateicoties starplikām/flančiem. Riepu/disku izmēru atbilstības tabulā jūs varat atrast ikvienam disku izmēram atbilstošas riepas.

Pateicoties mūsu 3D konfigurāciju veidošanas rīkam, jūs varat aplūkot, kā diski izmainīs jūsu automašīnas izskatu.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.